Про присвоєння адреси в с.Мирне

Дата: 23.11.2022 10:29

РАЙГОРОДОЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від  17.11.2022 року                   с.Райгородок                                        № 80

Про присвоєння

адреси в с.Мирне

Керуючись ст. 37 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою упорядкування адрес та подальшого оформлення відповідних документів для містобудівних потреб, розглянувши заяву гр. Михайліва Б.А. та додані документи,  виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.          Присвоїти незавершеному будівництву будівлі  готовністю – 55%, яке розташоване на земельній ділянці площею 0,2905 га, кадастровий номер 1820881203:07:000:0222, що належать гр. Михайліву Богдану Андрійовичу  із цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) наступну адресу:

Україна, Житомирська область, Бердичівський район, село Мирне, Південна, 9А.

1. Відділу земельних відносин, архітектури, містобудування та благоустрою (Гегач О.В.) вжити заходів для включення відповідної інформації до державних реєстрів.

Сільський голова                                                        Максим САМЧИК