Про надання згоди на викуп та укладення договору купівлі – продажу земельної ділянки

Дата: 29.11.2022 09:12

Двадцять сьома сесія                с.Райгородок                                          VIIІ скликання

від   23.11.2022 року                                                                              № 688

Про надання згоди на викуп та

укладення договору купівлі –

продажу земельної ділянки

Відповідно до статей 12, 22, 81, 122, п.61 Перехідних положень Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяву  гр..Коваля В.М. та додані документи, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

1. Надати згоду КОВАЛЮ Василю Миколайовичу на викуп земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 51,0000 га (кадастровий номер 1820884500:08:000:0202), що розташована за межами населених пунктів Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області для ведення фермерського господарства, яка належить йому на праві постійного користування відповідно до Державного акту від 30.08.1995р. ЖТ02-15000004 за ціною, яка дорівнює її нормативній грошовій оцінці – 720720 грн. 50 коп.

2. Доручити сільському голові Самчику М.Ю. підписати Договір купівлі продажу земельної ділянки  з Ковалем В.М. на умовах, зазначених в п.1 даного рішення.

3. Припинити КОВАЛЮ Василю Миколайовичу право постійного користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення площею 51,0000 га, кадастровий номер 1820884500:08:000:0202, для ведення фермерського господарства.

Сільський голова                                                                 Максим САМЧИК