Про надання одноразової грошової допомоги громадянам

Дата: 09.12.2022 10:45

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

ПРОЄКТ   РІШЕННЯ

від                  року                            с.Райгородок                                      №

Про надання одноразової грошової допомоги

громадянам

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Програми «Турбота» по поліпшенню соціального  захисту громадян Райгородоцької сільської ради на 2021-2025 роки», затвердженої рішенням сільської ради від 22.01.2021 р. №133,  виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Надати одноразову грошову допомогу гр. Чорній Оксані Андріївні жительці села  Райгородок в сумі  ______ грн. 00 коп. (_____ гривень) на лікування дочки.
  2. Надати одноразову грошову допомогу гр. Гуменюк Тетяні Миколаївні жительці села Райгородок в сумі  ______грн. 00 коп. (_______ гривень) на лікування.
  3. Надати одноразову грошову допомогу гр. Гуславській Людмилі Броніславівні жительці села Андріяшівка в сумі  ______грн. 00 коп. (_______ гривень) на лікування.
  4. Надати одноразову грошову допомогу гр. Томашевській Лідії Олексіївні жительці села Озадівка в сумі  ______грн. 00 коп. (_______ гривень) на лікування чоловіка.
  5. Надати одноразову грошову допомогу гр. Максимець Тетяні Анатоліївні жительці села Райгородок в сумі  ______грн. 00 коп. (_______ гривень) на лікування сина.
  6. Надати одноразову грошову допомогу гр. Бєлоусовій Дар'ї Вікторівні жительці села Маркуші в сумі  ______грн. 00 коп. (_______ гривень) на лікування дочки.
  7. Внести дане рішення на розгляд і затвердження чергової сесії сільської ради.
  8. Відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення (Ваколюк Л.В.) забезпечити виплати грошової допомоги вказаним громадянам.

Сільський голова                                                           Максим САМЧИК