Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки водного фонду

Дата: 15.12.2022 15:11

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Двадцять восьма    сесія                                                                VIIІ скликання

від   16.12.2022 р.                                                                                  №

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної  ділянки

водного фонду

Відповідно до ст..26 Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.8,50 Закону України «Про землеустрій», ст..ст.5, 13, 15,18  Закону України «Про оцінку земель», ст., 12, 186 Розділ X  п.24. Перехідних положень Земельного Кодексу України, розглянувши заяви громадян та додані документи, сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою оформлення права комунальної власності на неї Райгородоцькій сільській раді для рибогосподарських потреб  площею 44,0000 га за межами с.Маркуші.

2. Зареєструвати право комунальної власності Райгородоцької сільської ради на земельну ділянку площею 44,0000 га за межами с.Маркуші Бердичівського району, кадастровий номер 1820883600:03:000:0594 для рибогосподарських потреб.

3. Надати дозвіл на розроблення нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності площею 44,0000 га за межами с.Маркуші Бердичівського району, кадастровий номер 1820883600:03:000:0594 для рибогосподарських потреб.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                                         Максим  САМЧИК