Про внесення змін до Регламенту Райгородоцької сільської ради

Дата: 21.12.2022 09:30

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять восьма сесія                  с.Райгородок                          VIIІ скликання

від  16.12.2022року                                                                                      № 693

Про внесення змін до Регламенту

Райгородоцької сільської ради

Відповідно до підпункту 1 пункту 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвиткусільська рада

1. Внести зміни та викласти пункт 7 Регламенту Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області, що затверджений рішенням сільської ради від 23.12.2020р. №37 «Про затвердження Регламенту сільської ради" в наступній редакції:

«Стаття 7. Закриті пленарні засідання

7.1. У разі необхідності, за рішенням Ради, яке приймається більшістю голосів депутатів Ради від загального складу Ради, проводяться закриті пленарні засідання.

7.2. Учасниками закритого пленарного засідання мають право бути депутати сільської ради, працівники апарату сільської ради та її структурних підрозділів, старости, представники правоохоронних органів та органів  державної влади.

7.3. У разі необхідності, за окремим процедурним рішенням в порядку ст.33 даного Регламенту, на закрите пленарне засідання можуть бути запрошені інші особи, ніж зазначені в п.7.2. Регламенту.

7.4. Учасникам закритого пленарного засідання забороняється використовувати засоби фото-, відеофіксації, засобів зв'язку, звукозапису та обробки інформації.

7.5Підготовка протоколу закритого пленарного засідання Ради здійснюється апаратом Ради в режимі, що унеможливлює розголошення обговорюваних на засіданні питань.

7.6. Порядок та обсяг  інформації, яка не підлягає опублікуванню за підсумками закритого засідання, визначаються у кожному конкретному випадку рішенням Ради.»

1.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, антикорупційної діяльності та гуманітарних питань.

Сільський голова                                                Максим САМЧИК

Про внесення змін до Регламенту Райгородоцької сільської ради