Про скликання 30 сесії  VIII скликання

БЕРДИЧІВСЬКИЙ РАЙОН
                                 ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ

сільського голови

від 16.01.2023  року                       с.Райгородок                                       № 6

Про скликання 30 сесії  VIII скликання

Відповідно  до  статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцяту  сесію  сільської ради восьмого скликання  18 січня  2023 року о 14.00  годині в адмінприміщенні за адресою м.Бердичів, площа Соборна, 23.

На розгляд сесії внести  питання:

1. Про внесення змін до бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади на 2023 рік.
  2. Про внесення змін до рішення Райгородоцької сільської ради від 03.12.2022 року № 490 «Про затвердження структури та загальної штатної чисельності апарату Райгородоцької сільської ради та її виконавчих органів.».
  3. Про затвердження рішень виконавчого комітету.
  4. Про внесення змін до рішення Райгородоцької сільської ради від 03.11.2021 року № 437 «Про здійснення повноважень у сфері Державної реєстрації актів цивільного стану».
  5. Про Програму соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Райгородоцької сільської ради, на 2023-2025 роки.
  6. Земельні питання.

Секретар сільської ради                                   Світлана БАРАНОВСЬКА