Про надання одноразової грошової допомоги громадянам

Дата: 23.01.2023 10:23

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

від 18.01.2023  року                        с.Райгородок                                          № 3

Про надання одноразової грошової допомоги

громадянам

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Програми «Турбота» по поліпшенню соціального  захисту громадян Райгородоцької сільської ради на 2021-2025 роки», затвердженої рішенням сільської ради від 22.01.2021 р. №133,  виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати одноразову грошову допомогу гр. Мельник Ганні Петрівні жительці села Обухівка в сумі 2000 грн. 00 коп. ( дві тисячі гривень) на лікування.
  2. Надати одноразову грошову допомогу гр. Мєдвєдєвій Марині Володимирівні жительці села  Маркуші  в сумі 4000 грн. 00 коп. ( чотири тисячі гривень) на лікування доньки.
  3. Надати одноразову грошову допомогу гр. Гончарук Ганні Іванівні жительці села  Маркуші  в сумі 2000 грн. 00 коп. ( дві тисячі гривень) на лікування.
  4. Надати одноразову грошову допомогу гр. Шоботенко Галині Михайлівні жительці села  Озадівка  в сумі 2000 грн. 00 коп. ( дві тисячі гривень) на лікування чоловіка.
  5. Внести дане рішення на розгляд і затвердження чергової сесії сільської ради.
  6. Відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення (Ваколюк Л.В.) забезпечити виплати грошової допомоги вказаним громадянам.

Сільський голова                                                           Максим САМЧИК