Про перелік громадських робіт

Дата: 23.01.2023 10:24

РАЙГОРОДОЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від  18.01.2023 року                       с.Райгородок                                           №  4

Про перелік громадських робіт

Керуючись пп. 2 п. «а» ч.1 ст. 38, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 56 Кримінального кодексу України , ст.36, ч.1 ст. 39 Кримінально - виконавчого кодексу України,   ст. 30-1, 321-1, 321-3   Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою безоплатного виконання громадських суспільно корисних робіт порушниками, на яких накладено адміністративне стягнення та засудженими до даного виду покарань у вільний від роботи чи навчання час на території громади, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити види безоплатних суспільно корисних робіт на яких відбуватимуть покарання (стягнення), особи засуджені до покарання у виді громадських робіт та особи порушники до яких застосовано адміністративне стягнення у виді громадських робіт:

- санітарна очистка населених пунктів;

- прибирання та обкошування громадських кладовищ;

- ліквідація  стихійних сміттєзвалищ на території сіл сільської ради;

- прибирання сміття на території сіл сільської ради;

- наведення та підтримка порядку придорожніх смуг;

- інші роботи, пов’язані з благоустроєм  населених пунктів Райгородоцької сільської ради.

2. Визначити перелік  об’єктів, на яких засуджені (порушники) відбуватимуть покарання (стягнення) у виді громадських робіт:

- адміністративні приміщення сільської ради;

- заклади Центру культури і дозвілля;

- заклади загальної середньої освіти;

- заклади дошкільної освіти;

- кладовища;

- територія сільської ради в межах громади;

- комунальне некомерційне підприємство «Райгородоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» ;

- Комунальне підприємство «Райгородоцьке».

3. Виконання громадських робіт не буде пов’язано з ризиком та небезпекою для життя та здоров’ям засуджених (порушників).

4. Директору КП «Райгородоцьке» Сінько Я.В.  видати наказ про виконання громадських робіт, призначення відповідальних осіб за організацію виконання громадських робіт, забезпечення видів та місць виконання громадських робіт, ведення обліку  відпрацьованих годин засудженими особами та їх ставлення до праці.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника сільського голови Олега КОРІНЕНКА.

Сільський голова                                                     Максим САМЧИК