Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянкиТОВ «Оператор ГТС України»

Дата: 23.01.2023 10:40

Тридцята     сесія                               с.Райгородок                         VIIІ скликання

від 18.01.2023 року                                                                                           № 729

Про надання дозволу на розроблення

проекту  землеустрою щодо відведення

земельної ділянкиТОВ «Оператор ГТС України»

Відповідно до ст.ст. 12,92,116, 122,123,134 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву директора ПП «Кайлас-К» в інтересах ТОВ «Оператор ГТС України»,враховуючи рекомендації постійної комісії  з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології,  сільська рада

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в постійне користування ТОВ «Оператор ГТС України» Код ЄДРПОУ 42795490 для розміщення та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту (12.06) (вид використання - для розміщення та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту), орієнтовною площею 0,0014 га. за адресою: Житомирська обл., Бердичівський район, Райгородоцька сільська рада (за межами населеного пункту), із земель запасу.

2. Контроль за виконаннямрішенняпокласти на постійнукомісію з питаньземельнихвідносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                              Максим САМЧИК