Про надання одноразової грошової допомоги

Дата: 10.02.2023 16:08

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

ПРОЄКТ   РІШЕННЯ

від року                                              с.Райгородок                             №

Про надання одноразової грошової допомоги

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Програми соціальної підтримки осіб, постраждалих внаслідок військової  агресії (російсько-української війни), затвердженої рішенням сільської ради від 27.05.2022 р. № 602,  виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Надати одноразову грошову допомогу гр. Медведчук Юлії Іванівні в сумі 10000грн. (десять тисяч гривень) на поховання чоловіка Медведчука Олександра Васильовича - учасника бойових дій (російсько-української війни).
  2. Надати одноразову грошову допомогу гр. Козак Марині Леонідівні в сумі 10000грн. (десять тисяч гривень) на поховання батька Пер'ян Леоніда Васильовича - учасника бойових дій (російсько-української війни).
  3. Внести дане рішення на розгляд і затвердження чергової сесії сільської ради.
  4. Відділу соціального захисту населення сільської ради забезпечити виплату грошової допомоги.

Сільський голова                                                   Максим САМЧИК