Про скликання 31 сесії VIII скликання

БЕРДИЧІВСЬКИЙ РАЙОН
                                 ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ

сільського голови

від 28.02.2023  року                       с.Райгородок                                       № 16

Про скликання 31 сесії  VIII скликання

Відповідно  до  статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцять першу сесію  сільської ради восьмого скликання  10 березня  2023 року о 12.00  годині у приміщенні ЦНАП-Дія с.Райгородок.

На розгляд сесії внести  питання:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Райгородоцької

сільської територіальної громади за 2022 рік.

1. Про внесення змін до бюджету Райгородоцької сільської  територіальної громади на 2023 рік.
  2. Про Програму економічного і соціального розвитку Райгородоцької сільської ради на 2023-2024 роки.
  3. Про затвердження Програми розвитку Бердичівської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області, як відокремленого підрозділу ДПС, щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2023 – 2025 роки.
  4. Про внесення змін до Програми «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2023 рік».
  5. Про затвердження фінансового плану КНП «Стоматологічна поліклініка Бердичівського району» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської та Швайківської сільських рад.

7.Про внесення змін до структури та загальної штатної чисельності апарату Райгородоцької сільської ради та її виконавчих органів

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету сільської ради.
  2. Про надання одноразової грошової допомоги.
  3. Про оренду комунального майна.
  4. Про  затвердження Переліку комунального майна, що підлягає приватизації.
  5. Про затвердження тарифів на платні послуги  КП «Трудовий архів Бердичівського району» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської та Швайківської сільських рад.
  6. Про передачу незавершених капітальних інвестицій.
  7. Земельні питання.

Сільський голова                                           Максим САМЧИК