Не пали суху рослинність!

Дата: 22.03.2023 14:50

Фото без опису

Сьогодні хочемо привернути увагу громадськості до такої проблеми як палії трави. На жаль, навіть війна в країні не зупиняє окремих громадян і досі використовувати цей варварський метод господарювання.

Статистика свідчить про різке збільшення загорянь на відкритій території. Окрім того, що це шкодить природі і, власне, здоров'ю самих паліїв та оточуючих, це ще й додаткове навантаження на наші підрозділи. У той час, коли рятувальники ліквідовують наслідки російської агресії, вони витрачають ще й свій ресурс на гасіння чагарників, трави тощо.

Наша відповідь на такі дії громадян буде категоричною. В межах чинного законодавства. Адже паління трави у воєнний час прирівнюється до диверсії.

Бердичівського РУ ГУДСНС України у Житомирській області