Райгородоцька громада
Житомирська область, Бердичівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

30 Липня, 2019 р., 17:48
 Степанський Валерій разом з Галиною Миколаївною та дітками провели гарно час ! але головне весело та з користю) @ с.Мартинівка 
30 Липня, 2019 р., 16:39
"Жодна хвилинка не повинна пройти даремно!!!" Ось так сьогодні колектив Райгородоцької громади , мешканці села  та Приватні підприємці Степанський Валерій,Базилівський Павло та Савін Галина направили свої сили та таланти для ремонту Мартинівського будинку культури))) Дякуємо усім, хто допомагав. Резельтат порадував усіх. P.S. Приватні підприємці не залишили нас наодинці із ремонтом та допомогли фізично та матеріально.
29 Липня, 2019 р., 09:36
Візит Райгородоцького сільського голови Галини Миколаївни Кудлай до ФОП Богатирчука Юрія Олександровича с. Мирне.
26 Липня, 2019 р., 16:19
Сьогодні був цікавий та продуктивний день.
11 Липня, 2019 р., 14:39
На базі Маркушівського старостинського округу відбулося чергове засідання виконавчого комітету Райгородоцької сільської ради. На порядку денному було розглянуто наступні питання: 1. Про виконання бюджету сільської ради за І півріччя 2019 року. 2. Про стан військово-патріотичного виховання молоді на території сільської ради. 3. Про схвалення Положення про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель Райгородоцької сільської ради. 4. Про порядок організації та залучення громадян до громадських робіт на 2019 рік. 5. Про затвердження та доведення мобілізаційних завдань на особливий період.
06 Липня, 2019 р., 09:07
На Івана, на Купала Над багаттям злітають пари, По річці вінки пливуть, Хороводи там і тут.
04 Липня, 2019 р., 14:42
Сьогодні було підписано меморандум про співпрацю зі Сторонами, а саме: між директором комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Бердичівської районної ради Житомирської області Ковальчук Т.Ю., головою Бердичівської районної ради Томашевською С.Б., та головою Райгородоцької сільської ради Кудлай Г.М. Підписанням цього меморандуму Сторони підтверджують, що інтересам кожної з них відповідає спільне та узгоджене співробітництво у формі делегування виконання окремих завдань з передачею відповідних ресурсів. У процесі співробітництва Сторони зобов'язують будувати свої взаємовідносини на принципах законності, добровільності, рівноправності, прозорості, відкритості та відповідальності за результати співпраці.
02 Липня, 2019 р., 11:51
Щиро вітаємо Вас із Днем народження! Міцного здоров’я Вам на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі. Нехай Ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю, нехай здійснюються всі найзаповітніші мрії!
29 Червня, 2019 р., 10:33
Шановні юнаки та дівчата Райгородоцької об'єднаної громади. Сердечно вітаю вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді! Є глибоко символічним те, що День молоді ми відзначаємо в найтеплішу червневу пору. Як відомо, погоже літо сіє в людський душах надію на добрий та щедрий урожай восени. Так і наша розумна, талановита, красива та сонячна молодь дарує нам упевненість у щасливому майбутньому рідного краю та України. Дорогі юнаки та дівчата! Ви заслуговуєте на те, аби Вами пишалися. Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права. Ми високо цінуємо Ваше прагнення наполегливо крокувати до своїх вершин, бути успішними, щасливими та відповідальними за власну долю та долю своєї Батьківщини. Шануємо Ваші патріотичні якості, громадську позицію, готовність примножувати духовні та культурні надбання та бути в авангарді в найвідповідальніші моменти національної історії. В цей прекрасний літній день бажаємо Вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх Ваш мрій та планів. Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення