ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ

04 Жовтня, 2021 р., 13:31
01 жовтня по всій території України почала працювати система автоматичного габаритно-вагового контролю «Зважування у русі» (WiM-комплекси). На Житомирщині такі пункти габаритно-вагового контролю розміщені поблизу с. Дідовичів Новоград-Волинського району та с. Сінгурів Житомирського району.
04 Жовтня, 2021 р., 13:30
Сьогодні, 01 жовтня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час робочої поїздки до Коростенського району долучилася до відкриття ще одного надважливого об’єкту соціальної інфраструктури області  – відділення екстреної медичної допомоги у КНП “Коростенська ЦМЛ КМР”.
04 Жовтня, 2021 р., 13:28
На Житомирщині продовжується успішна реалізація дорожніх проєктів у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Так, завершено реконструкцію дороги в Оліївській громаді, яка відома як напрямок Кам’янка-Вільськ.
04 Жовтня, 2021 р., 13:25
У рамках програми Президента України «Велике будівництво» цьогоріч проводиться ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.
30 Вересня, 2021 р., 13:37
Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 060510 Сімаківка-Бараші-Пулини-Коростишів-Котлярка на ділянці км 61+321 – км 65+183.
28 Вересня, 2021 р., 21:13
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області продовжується розбудова спортивної інфраструктури задля реалізації загальнонаціональної програми «Здорова Україна».
27 Вересня, 2021 р., 17:36
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Так, добігають кінця роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-06-11 Ставище – Брусилів – Попільня.
27 Вересня, 2021 р., 17:33
Біля села Андріївка на автомобільному шляху міжнародного значення М 21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (км 148+700 – 149+500) триває встановлення елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.
27 Вересня, 2021 р., 17:27
У вересні соціологічна група «Рейтинг» провела всеукраїнське опитування громадської думки про модернізацію інфраструктури в країні.
23 Вересня, 2021 р., 22:18
Про це повідомив голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк під час інспектування об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”, які реалізуються в районі.