14 Жовтня, 2019 р., 11:35
Дорогі жителі Райгородоцької громади!
07 Жовтня, 2019 р., 16:04
На зустрічі села В.П'ятигірка були присутні: староста Олег Коріненко, заступник сільського голови Сергій Воронович, секретар с/р Інна Борисюк, начальник фінансово-економічного відділу Наталя Мельничук, начальник загального відділу Олеся Оленюк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Неля Пуха, директор Бердичівського районного центру соціальних служб Олена Продеус, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту Бердичівської РДА Галина Галущак, начальник відділу організації працевлаштування населення Бердичівського центру зайнятості Тетяна Ковальчук, заступник начальника відділу грошових виплат та компенсацій управління праці Бердичівської РДА Антоніна Шевчук, заступник начальника відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Ірина Борщ, начальник управління праці та соціального захисту населення Бердичівського РДА Валентина Логвінчук та жителі села В.П'ятигірка. Під час зустрічі було обговорено чимало актуальних питань. На поставлені звернення подані роз'яснення, окремі з них, що потребують детального вивчення, взяті на контроль відповідними відділами виконавчого комітету Райгородоцької сільської ради.
04 Жовтня, 2019 р., 08:36

29 Вересня, 2019 р., 09:49
День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місці з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини.
17 Вересня, 2019 р., 10:17