13 Серпня, 2019 р., 16:12
Підготовка до Дня села Мартинівка в самому розпалі.
12 Серпня, 2019 р., 14:49
12.08.2019 року в приміщені будинку культури с.Райгородок відбулась позачергова 9 сесія Райгородоцької об'єднаної територіальної громади , де депутатами були затвердження такі рішення :
09 Серпня, 2019 р., 16:45
09.08.2019р. головні спеціалісти та інспектор відділу з юридичних питань, земельних та комунальних відносин Нагорнюк І.В., Гайченя О.М. та Бондарчук В.В. брали участь у семінарі на тему: "Адаптація до змін законодавства у сфері просторового планування"
09 Серпня, 2019 р., 14:27
Робочий візит до Андріяшівського та Буряківського старостинських округів. Зустріч начальника загального відділу Оленюк Олесі Петрівни з діловодами Бондарчук Надією Володимирівною та Марценюк Валентиною Анатоліївною.  Метою зустрічі було налагодження ефективної та тісної співпраці, адже саме завдяки цьому можна досягти успіху у вирішенні основних завдань.
30 Липня, 2019 р., 17:48
 Степанський Валерій разом з Галиною Миколаївною та дітками провели гарно час ! але головне весело та з користю) @ с.Мартинівка
30 Липня, 2019 р., 16:39
"Жодна хвилинка не повинна пройти даремно!!!" Ось так сьогодні колектив Райгородоцької громади , мешканці села  та Приватні підприємці Степанський Валерій,Базилівський Павло та Савін Галина направили свої сили та таланти для ремонту Мартинівського будинку культури))) Дякуємо усім, хто допомагав. Резельтат порадував усіх. P.S. Приватні підприємці не залишили нас наодинці із ремонтом та допомогли фізично та матеріально.
29 Липня, 2019 р., 09:36
Візит Райгородоцького сільського голови Галини Миколаївни Кудлай до ФОП Богатирчука Юрія Олександровича с. Мирне.
26 Липня, 2019 р., 16:19
Сьогодні був цікавий та продуктивний день.